6 OFF / Warsztaty fotograficzne z Jakubem Kaźmierczykiem

„Zarządzanie barwą oraz backup w domu każdego fotografa”

Masz problem z kolorami na swoim monitorze? Wydruki wyglądają zupełnie inaczej niż się spodziewałeś? A może zdarzyła się Ci się utrata zdjęć?

Na warsztatach prowadzonych przez Jakuba Kaźmierczyka dowiesz się jak poradzić sobie z kolorami. Kuba wytłumaczy skąd biorą się zakłamania barw, wybije Ci z głowy obróbkę na tanim laptopie, a także pokaże jak skalibrować porządny monitor i pomoże dobrać Ci odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb. Opowie Ci o swoim barwnym systemie pracy, który zapewnia powtarzalność i przewidywalność efektów.

W drugiej części, skupi się na archiwizowaniu zdjęć na zewnętrznych nośnikach. Niestety, jesteśmy pokoleniem utraconych wspomnień, bo dyski, płyty czy pendrive’y często ulegają awarii, a nie mając kopii zapasowej, bardzo często tracimy dane. W tej części Kuba pokaże Ci w jaki sposób robi kopie zapasowe i jak zabezpiecza się przez awarią dysków. To wszystko przekaże w maksymalnie zrozumiały sposób, dzieląc się swoim doświadczeniem zdobywanym przez lata, okupionym awariami kart i dysków. Dziś jednak śpi spokojnie, a dlaczego? – tego dowiesz się na warsztatach Jakuba.

ZAPISY:

Warsztaty odbędą się 8.10.2016 godzina 10:00-14.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Minorytów w Opolu.
Aby zapisać się na warsztat należy wysłać mail na adres: kontakt (@) dwaosiem.pl , o tytule: Warsztaty Zarządzanie barwą
Należy również wpłacić 20zł na konto:

Fundacja 2.8
ul. Gabrieli Zapolskiej 31
45-353 Opole
Nr konta: 13 1090 2138 0000 0001 1647 6675
Ilość miejsc ograniczona.

Udostępnij:

Skip to content