10 OFF / Dziękujemy

Wirtualnie, lecz uroczyście zamykamy 10. Opolski Festiwal Fotografii.

Sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy sprawia, że zakończenie festiwalu jest skromniejsze niż planowaliśmy. Dziękujemy wszystkim autorom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenia do współpracy oraz partnerom, z którymi mogliśmy współtworzyć tę jubileuszową edycję OFF. Cieszymy się, że wystawy eksponowane we wnętrzach przyjaznych nam instytucji kultury oraz zaaranżowane w plenerze spotkały się z Państwa zainteresowaniem, a być może pozwoliły na znalezienie dystansu do otaczającej nas rzeczywistości, przynajmniej na chwilę.

Z myślą o tych, którzy nie mieli okazji  uczestniczyć w organizowanych przez nas wydarzeniach, udostępniamy na naszej stronie internetowej materiały z części wystaw biorących udział w tegorocznej edycji OFF oraz teksty z wydanej przez nas Gazety. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pomyślnie rozpoczniemy nową dekadę działalności Fundacji 2.8 w gronie amatorów fotografii nieograniczonym żadnymi rygorami.

Agnieszka Plech

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z 10.Opolskiego Festiwalu Fotografii, którą przygotowali Piotr Chrobak i Grzegorz Hussak z Mocny Kadr

Udostępnij: