10 OFF / Lista autorów

Mimo niepewności towarzyszącej nam od kilku miesięcy,  jesteśmy mocno przekonani, że 2 października Opole po raz kolejny na cały miesiąc stanie się stolicą polskiej fotografii. Tym razem zaplanowaliśmy prezentacje 11 wystaw indywidualnych, oprócz tego odbędą się liczne wystawy zbiorowe.

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, o tym jak będą zorganizowane poszczególne wernisaże i spotkania będziemy informować na bieżąco, uwzględniając aktualne wytyczne, dlatego w tym roku jeszcze bardziej niż zawsze zachęcamy do obserwowania informacji, które publikujemy w internecie.

Przed nami jubileuszowa, 10  edycja festiwalu, której hasłem są „Etapy” – szeroko rozumiane, od historii społeczeństwa, momentów życia, kroków przechodzenia przez świat archetypów kultury, poprzez milowe kamienie w wizualnym rozwoju grup społecznych, kończąc na swobodnych konotacjach etapów jako zapisu chwil, momentów z życia czy przebytej drogi. Odkrywanie etapów, będzie nam towarzyszyć przy okazji oglądania przygotowanych wystaw w ramach Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Zapraszamy na wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna

Muzeum Śląska Opolskiego

Galeria Sztuki Współczesnej

Centralne Muzeum Jeńców Wojennych

Opolski Rynek

Galerii Pierwsze Piętro

Dworzec PKP

Filharmonia Opolska

  • Opolskie Towarzystwo Fotograficzne

Szczegółowy program 10.Opolskiego Festiwalu Fotografii wkrótce.

Fotografia tytułowa Tomasz Gudzowaty

Udostępnij:

Skip to content