12 OFF / Dziękujemy

12. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii pod hasłem Utopia oficjalnie została zakończona 3 grudnia 2022 roku w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej wernisażem wystawy Andrzej Tobis.

Ruch Polski wokół Słońca. Ale… ekspozycję tego intrygującego projektu, współorganizowaną z Galerią Jednostka, można było oglądać w opolskiej galerii aż do dzisiaj, do 29 stycznia Nowego Roku – 2023. To płynne przejście w stronę kolejnej odsłony OFF – z magiczną cyfrą na czele – może być znakiem przychylnym, zwłaszcza w odniesieniu do okoliczności w jakich, być może, wszyscy będziemy mogli cieszyć się sztuką fotografii, nie zakłóconą innymi troskami.

Dziękujemy tymczasem wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania Opolskiego Festiwalu Fotografii w roku 2022. Dziękujemy wszystkim artystom, partnerom i współorganizatorom. Fakt, że to wymagające przedsięwzięcie zaistniało w przestrzeniach opolskich instytucji kultury i w ich przyjaznym „plenerowym” otoczeniu, to zupełnie „nieutopijny” wysiłek wielu osób i organizacji.

Dziękujemy również Wam, odwiedzającym nasze wystawy i czekamy na Was za, już niecały, rok : ).

Agnieszka Plech

Udostępnij:

Skip to content