13 OFF / Pokaż się

Już po raz dziesiąty zapraszamy do nadsyłania swoich projektów wystaw w ramach konkursu „Pokaż się” organizowanego przez Fundację 2.8 podczas 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Konkurs „Pokaż się” skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców zajmujących się fotografią. Nadesłane propozycje – gotowe lub na ukończeniu projekty wystawy (nie pojedyncze fotografie) – muszą wiązać się z hasłem przewodnim 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii „Echa”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw. W sekcji „Pokaż się” mogą brać udział wyłącznie artyści mieszkający lub studiujący na terenie Polski, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby niepełnoletnie za zgodą osoby dorosłej lub opiekuna. Powtórnie nadesłane projekty będą dopuszczone do konkursu.

W poprzednich edycjach wybraliśmy prace: Katerina Kouzmitchevej, Michała KonradaMateusza Matuszczaka,  Adama Żądło, Jakuba Wawrzaka, Pawła PiotrowskiegoPiotra PardiakaMarleny Jabłońskiej, Roberta Danieluka.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Autor zwycięskiego projektu wystawy otrzyma od organizatora Fundacji 2.8 nagrodę w wysokości 1500,00 zł oraz nagrody rzeczowe od Cyfrowe.pl o wartości prawie 2500,00 zł

Wernisaż jednego wyróżnionego projektu odbędzie się w Muzeum Śląska Opolskiego podczas otwarcia 13. Opolskiego Festiwalu Fotografii, 30 września 2023 roku.

W wyborze prac weźmie udział Komisja Konkursowa w składzie:
– prof. Marek Szyryk – Szkoła Filmowa w Łodzi
Joanna Kinowska – Służewski Dom Kultury w Warszawie
Sławoj Dubiel – Fundacja 2.8
Jarosław Respondek – Cyfrowe.pl

Ocenie podlegać będą tak elementy jak:
Ogólne wrażenie artystyczne, spójność pracy z hasłem konkursu, zawartość merytoryczna, pomysłowość i nowatorstwo, staranność wykonania.

Prace należy wysyłać wraz z wypełnionym formularzem na adres mailowy: kontakt@dwaosiem.pl do dnia 17 lipca 2023 roku.

Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10MB.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz opublikowanie wyników nastąpi na stronie www.offoto.pl do 31 lipca 2023 roku.

Zapraszamy Fundacja 2.8 organizator Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Projekt logo konkursu: Marek Synowiecki

Plan galerii pod projekt wystawy

MSO_mała sala Ip.

Nagrody od Cyfrowe.pl:

plecak Peak Design 20l
lampa GlareOne 600D z możliwością zasilania akumulatorowego, z pilotem
statyw GlareOne 295 cm

 

 

 

 

Cyfrowe.pl Kochają fotografię i filmowanie równie mocno, jak ludzie, którzy u nich kupują. Należą do czołówki sklepów branży foto-video w Polsce. Działają na rynku od 20 lat i swoją silną pozycję zbudowali głównie dzięki fachowemu doradztwu, wysokim standardom obsługi oraz bogatej ofercie produktowej. Sprzedają przez internet oraz stacjonarnie (nowy salon w Łodzi, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice). Ich klienci mogą skorzystać z dedykowanych rozwiązań dla biznesu czy doradztwa filmowego (#Lepszyfilm) oraz nabyć aparaty, kamery, obiektywy, drony, wyposażenie studia i inne. Przyjmują sprzęt w rozliczeniu, oferują sprzęt nowy i używany (po precyzyjnych testach), a dla niezdecydowanych posiadają także bogatą ofertę swojej wypożyczalni Cyfrowe.rent.

Udostępnij:

Skip to content