14 OFF / Pokaż się

Już po raz jedenasty zapraszamy do nadsyłania swoich projektów wystaw w ramach konkursu „Pokaż się” organizowanego przez Fundację 2.8 podczas 14. Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Konkurs „Pokaż się” skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców zajmujących się fotografią. Nadesłane propozycje – gotowe lub na ukończeniu projekty wystawy (nie pojedyncze fotografie) – muszą wiązać się z hasłem przewodnim 14. Opolskiego Festiwalu Fotografii „nie/codzienność”. Organizatorzy są otwarci na technikę i formę zaproponowanych wystaw. W sekcji „Pokaż się” mogą brać udział wyłącznie artyści mieszkający lub studiujący na terenie Polski, którzy tworzą w kraju lub poza granicami Polski. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby niepełnoletnie za zgodą osoby dorosłej lub opiekuna. Powtórnie nadesłane projekty będą dopuszczone do konkursu.

W poprzednich edycjach wybraliśmy prace: Katarzyny Łoś, Kateriny Kouzmitchevej, Michała KonradaMateusza Matuszczaka,  Adama Żądło, Jakuba Wawrzaka, Pawła PiotrowskiegoPiotra PardiakaMarleny Jabłońskiej, Roberta Danieluka.

Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Autor zwycięskiego projektu wystawy otrzyma od organizatora Fundacji 2.8 nagrodę w wysokości 1500,00 zł oraz nagrody rzeczowe od Cyfrowe.pl oraz Newell.

Wernisaż jednego wyróżnionego projektu odbędzie się w Muzeum Śląska Opolskiego podczas otwarcia 14. Opolskiego Festiwalu Fotografii, 14 września 2024 roku.

W wyborze prac weźmie udział Komisja Konkursowa w składzie:
– prof. Marek Szyryk – Szkoła Filmowa w Łodzi
Joanna Kinowska – Służewski Dom Kultury w Warszawie
Sławoj Dubiel – Fundacja 2.8
Jarosław Respondek – Cyfrowe.pl

Ocenie podlegać będą tak elementy jak:
Ogólne wrażenie artystyczne, spójność pracy z hasłem konkursu, zawartość merytoryczna, pomysłowość i nowatorstwo, staranność wykonania.

Prace należy wysyłać wraz z wypełnionym formularzem na adres mailowy: kontakt@dwaosiem.pl do dnia 10 lipca 2024 roku.

Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10MB.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz opublikowanie wyników nastąpi na stronie www.offoto.pl do 21 lipca 2024 roku.

Zapraszamy!

Fundacja 2.8 – organizator Opolskiego Festiwalu Fotografii.

Projekt logo konkursu: Marek Synowiecki

2024/07/10 23:58:59

Plan galerii pod projekt wystawy

MSO_mała sala Ip.

Nagrody od Newell:

Lampa LED Newell Air Artha XL
Miecz świetlny Newell RGB Kathi II
Lampa LED Newell RGB-W Rangha

Newell to polska marka, która działa na rynku od 2009 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w branży filmowej i fotograficznej. Ich portfolio cały czas rozszerzane jest jednak o nowe kategorie produktowe, w tym oświetlenie LED oraz akcesoria turystyczne. Jeśli szukacie precyzyjnego źródła światła lub gadżetów niezbędnych w podróży, produkty Newell będą właściwym wyborem. Szczególnie że firma oferuje unikalny, 40-miesięczny program gwarancyjny. Obejmuje on wszystkie produkty marki.

Nagrody rzeczowe od Cyfrowe.pl:

GlareOne Vega 400
statyw 295 cm
softbox oktagonalny GlareOne Pro

 

 

 

Cyfrowe.pl Kochają fotografię i filmowanie równie mocno, jak ludzie, którzy u nich kupują. Należą do czołówki sklepów branży foto-video w Polsce. Działają na rynku od 20 lat i swoją silną pozycję zbudowali głównie dzięki fachowemu doradztwu, wysokim standardom obsługi oraz bogatej ofercie produktowej. Sprzedają przez internet oraz stacjonarnie (nowy salon w Łodzi, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Katowice). Ich klienci mogą skorzystać z dedykowanych rozwiązań dla biznesu czy doradztwa filmowego (#Lepszyfilm) oraz nabyć aparaty, kamery, obiektywy, drony, wyposażenie studia i inne. Przyjmują sprzęt w rozliczeniu, oferują sprzęt nowy i używany (po precyzyjnych testach), a dla niezdecydowanych posiadają także bogatą ofertę swojej wypożyczalni Cyfrowe.rent.

Udostępnij:

Skip to content